Regulamin


Regulamin dla zamówień za pośrednictwem www.stoprakowi.pl

Poniżej pragniemy przedstawić Państwu nasz regulamin, który stanowi podstawę przygotowania i realizacji Państwa zakupów.

 1. Sprzedający
  1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.stoprakowi.pl, prowadzony jest przez firmę:

   MINDPEAK Maciej Mucha z siedzibą w Warszawie
 2. Zawarcie umowy
  1. Po prawidłowym złożeniu zamówienia przez Klienta, Sprzedawca wysyła na adres e-mail Klienta informację o złożonym zamówieniu. Ta informacja nie jest potwierdzeniem przyjęcia oferty Klienta. Jest ona jedynie informacją, że Sprzedawca zamówienie otrzymał.
  2. Następnie Sprzedawca weryfikuje, czy zamówienie może zostać przyjęte do realizacji. W razie braku możliwości zrealizowania zamówienia Sprzedawca wysyła na adres e-mail Klienta informację o odmowie przyjęcia zamówienia do realizacji.
  3. Jeżeli Sprzedawca przyjmuje zamówienie Klienta, przesyła mu niezwłocznie informację drogą elektroniczną o zatwierdzeniu zamówienia do realizacji. Z chwilą otrzymania takiego oświadczenia przez Klienta pomiędzy stronami zostaje zawarta Umowa sprzedaży na odległość.
 3. Wysyłka
  1. Koszty wysyłki opłacamy my przy zamówieniu powyżej 260 zł.
  2. Produkty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
  3. Czas dostawy produktu wynosi nie więcej niż 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.
  4. Zamówienia realizujemy na terenie Polski. W przypadku podania terminu dostawy w dniach roboczych należy rozumieć pod tym pojęciem wszystkie dni od poniedziałku do piątku włącznie, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
 4. Płatność
  1. Płatność odbywa się przelewem na konto.
  2. Numer konta zostanie przesłany w mailowym potwierdzeniu zamówienia.
 5. Reklamacje
  1. Wszelkie reklamacje dotyczące produktów zakupionych w naszym sklepie, jak również przebiegu realizacji Państwa zamówienia należy składać e-mailem na adres info@stoprakowi.pl.
  2. W niektórych przypadkach możemy poprosić Państwa o przesłanie nam zdjęć produktów podlegających reklamacji.
  3. Państwa reklamacja zostanie przez nas rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego.
  4. Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji podlegają produkty jedynie w stanie nienaruszonym (zarówno produkt i jak i opakowanie).
 6. Ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu produktów
  1. W przypadku nabycia produktów w naszym sklepie mają Państwo ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyn.
  2. Zwrot towaru odbywa się na Państwa koszt.
  3. Zwracamy Państwu uwagę, że zwrotowi podlegają produkty jedynie w stanie nienaruszonym (zarówno produkt i jak i opakowanie).
 7. Polityka prywatności
  1. Akceptując powyższy regulamin zgadzają się Państwo z obowiązującą na stronie polityką prywatności.